פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אתם רוצים כזה: ניסאן ואיגי מרימים לכם פרייד

   "מה קורוש? את נצמדת!": לקראת חודש הגאווה תשווק ניסאן ישראל אקססוריז גאים במיוחד לרכב שלכם וכל ההכנסות יועברו ל'איגי'

   אתם רוצים כזה: ניסאן ואיגי מרימים לכם פרייד
   קמפיין ניסאן לקהילה הגאה

   "פקח יצאתי להרים, תיכף אשוב" ו"עופרה עלתה! תני גז חמודה" הם רק שניי שלטים מתוך עשרות אקססוריז ייחודיים לרכב, שיוצעו למכירה לקראת חודש הגאווה.

   מדובר בשיתוף פעולה בין ניסאן ישראל, מקבוצת קרסו מוטורס ואיגי - ארגון הנוער הגאה. האקססוריז ימכרו באתר ייעודי שנפתח לרגל השת"פ וכל ההכנסות יועברו כתרומה לפעילות הארגון.

   בין המוצרים תוכלו למצוא שלטים אשר הנצמדים לשמשה עם כיתובים כמו "מוגזמת, אבל לפניך", "באיזה וודג'" ו"תצפור עד מחר, פאטוץ'", דגלים לחלון, עם כיתובים כמו "חג אהבה שמח", "אמא ואמא באוטו", מגני שמש, סטיקרים ואף חבילות הכוללות כמה מוצרים יחד, במחיר משתלם.

   קמפיין ניסאן לקהילה גאה (צילום מסך)
   חלק מהמוצרים המוצעים למכירה. צילום מסך

   המחירים נעים בין 10 שקלים לחבילת סטיקרים ועד 30 שקלים לזוג דגלים או מגני שמש. ניסאן ישראל יצאה במהלך במטרה לגייס כספים לטובת פעילות ארגון איגי, וכן כדי להביע תמיכה בקהילה הגאה בארץ, וכחלק מערכי המותג לקידום שיווניות. את פריטי הקולקציה ניתן יהיה לרכוש בחנות מקוונת ייעודית. ובדוכנים ייעודיים, במסגרת אירועי מצעד הגאווה.

   בן אילן מנהל שיווק ניסאן ישראל אמר בעניין: "שיתוף הפעולה עם איגי לקראת חודש הגאווה מהווה המשך ישיר לאסטרטגיה השיווקית של המותג שנשענת על אחריות חברתית וקידום אג'נדת השוויון. המהלך והתרומות שיאספו במסגרת המהלך יועברו לטובת קידום פעילות ארגון הנוער הגאה."

   זו אינה הפעם הראשונה בה מביעה ניסן את תמיכתה בקהילה, בקמפיין לרכבים משפחתיים שהעלתה בעבר, הקפידה לשלב גם משפחות גאות, בין אלו הנירו בסרטון.

   יש לכם מה להגיד לנו? משהו לספר? רוצים שכולם ישמעו אתכם? כתבו לנו:
   Pride@walla.net.il או בוואצאפ-וואלה! גאווה: 054-938-2804