פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אילו חברי כנסת הציבו דגל גאווה בלשכה?

   לכבוד 42 שנים לשימוש הראשון בדגל בצבעי הקשת כסמל לאירועי גאווה, המתקיים היום (חמישי, 25.6) חברי סיעת יש עתיד - תל"ם, וכן שר התיירות אסף זמיר, ממפלגת "חוסן לישראל", הציבו, החל מהיום בלשכתם את דגל הגאווה.

   דגלי גאווה בלשכות יש עתיד – תל"ם (עיבוד תמונה , יח"צ)
   דגלי גאווה בלשכות יש עתיד – תל"ם. יח"צ

   כיאה לסיעה בה שני נציגים מהקהילה הגאה, ח"כ עידן רול וח"כ יוראי להב הרצנו, לא מסתפקים רק בהצהרה ובמפגן סולידריות - אלא עושים את המצופה ופועלים לקידום זכויות הלהט"ב. כבר במושב הכנסת הקרוב, יעלו שורת חוקים ביוזמת יש עתיד-תל"ם, וביניהם: חוק הפונדקאות, חוק האימוץ, איסור אפליה על רקע נטייה מינית או זהות מגדרית, איסור טיפולי המרה, ונישואים אזרחיים.

   מלבד זאת, בשבוע הבא יעלו חברי סיעת יש עתיד תל"ם הצעת אי אמון בממשלה בגלל "כישלון הממשלה בהשוואת תנאי הקהילה הגאה". זאת על רקע הבטחות שניתנו על ידי חברי מפלגתו של בני גנץ, לפני הבחירות - הבטחות שלא יקוימו בהרכב הממשלה הנוכחי.

   בדברי ההסבר להצעה נכתב: "ראש הממשלה וראש הממשלה החליפי הצהירו כי יעבירו חוק המאפשר לזוגות חד מיניים לקיים הליך פונדקאות בארץ, אך שניהם התנערו מהבטחתם זו".

   דגל גאווה בלשכת יאיר לפיד (עיבוד תמונה , יח"צ)
   דגל גאווה בלשכת יאיר לפיד. יח"צ

   עוד נכתב בהצעה: "חברי הקהילה הגאה הם אזרחים שווי חובות - משלמים מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי, מס בריאות, הם משרתים בצבא, ועושים הכל בשביל המדינה. אך הם אינם אזרחים שווי זכויות.

   זהו כישלון ערכי ותפקודי מצד הממשלה כלפי הקהילה הגאה ובני משפחותיהם ועל כן, הצעת אי אמון זו".

   דגל גאווה בלשכת יוראי להב-הרצנו (עיבוד תמונה , יח"צ)
   דגל גאווה בלשכת יוראי להב-הרצנו. יח"צ.
   דגל גאווה בלשכתו של עידן רול (עיבוד תמונה , יח"צ)
   דגל גאווה בלשכתו של עידן רול. יח"צ.